Zakopane, Małopolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Przedstawiciel Handlowy !!!

Zakopane

Firma z branży edukacyjnej pilnie zatrudni konsultanta oświatowego/przedstawiciela handlowego
Region: Zakopane i pow. Tatrzański
Opis stanowiska:
Zadaniem konsultanta oświatowego będzie sprzedaż kursów językowych i artystycznych w przedszkolach i szkołach podstawowych w wyznaczonym regionie.
Wymagania:
- wykształcenie minimum średnie
- dyspozycyjność
- własny samochód (w okresie próbnym)
- komunikatywność i zaangażowanie
- wysoka kultura osobista
Oferujemy:
- profesjonalne szkolenie
- wysokie wynagrodzenie w systemie: podstawa + prowizja
- dużą samodzielność w realizacji zadań

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o przesłanie aplikacji (CV + list motywacyjny) na adres sekretariat@cel.com.pl/ z dopiskiem &#8222;KO&#8221;

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 16 Sierpien, 2011  10:32

Identyfikator: 333156

Wyświetleń: 1759