Zakopane, Małopolskie

zmień miasto

Kelnerki/Barmanki

Zakopane

Typ ogłoszenia: Dam Prace

KELNERKA
Ekskluzywny klub Cocomo poszukuje kelnerki i barmanki:

Zadania:
• przyjmowanie zamówień od klientów,
• objaśnianie zasad panujących w klubie,
• dbanie o standardy obsługi i jakości obowiązujące w klubie.

Wymagania:
• zaangażowanie w wykonywaną pracę,
• uczciwość, obowiązkowość,energiczność
• miła aparycja, komunikatywność i reprezentatywność,
• łatwość przyswajania wiedzy i umiejętność pracy w zespole,
• znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:
• pracę w pełnym wymiarze godzin,
• wysoką podstawę + premię uzależnioną od osiągnięć,
• elastyczny grafik pracy,
• pracę w przyjemnej atmosferze.

Oferty zawierające CV ze zdjęciem prosimy kierować na adres e-mail:

rekrutacja@klubcocomo.com
w tytule proszę wpisać stanowisko i miejsce pracy

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 20 Marzec, 2012  12:59

Identyfikator: 386002

Wyświetleń: 4179